May 2009


B+A-in L.A.

30. may 2009 at 7:00 B+A-videa


David Boreanaz-interview o Anglovi

30. may 2009 at 7:00 * Herci a herečky *
Krátce po natáčení úplně poslední závěrečné epizody seriálu Angel, jsme se sešli s Davidem Boreanazem, abychom si s ním pohovořili o konci téhle epochy.Co se vám honilo hlavou, když jste věděl, že jste na place naposledy?

David Boreanaz: Samozřejmě to bylo hodně emocionální; s celým štábem trávíte strašně moc času, a hodně se s nimi sblížíte, a byl tam taky můj otec a moje rodina. A celé to skončilo uprostřed malé uličky v pět hodin ráno. Bylo to dojemné, ale bylo to fajn.Nechal jste si ze seriálu nějaké suvenýry?

No, mám pár košilí... jen ty přebytečné, nic významného. Zas tolik jsem toho nechtěl.Bude vám chybět něco z Angelova šatníku?

Něco ne, něco možná, ale když pracujete v tomhle oboru, pěkné věci si nakoupíte.Co je pravdy na tom, že se v příštím roce u WB chystá pár filmů?

Nic o čem bych věděl. Neplánuju žádné znovusetkání se svou postavou, ledaže by to bylo opravdu ve velkolepé a odvážné formě na filmovém plátnu.Povězte nám něco o Soul Purpose, epizodě, kterou jste letos režíroval.

No, vždycky jsem po tom toužil, a tak jsem s tímhle návrhem minulý rok předstoupil před producenty. Oni na to jen, "jo, jasně". Nebylo zas tak o čem přemýšlet. Pohybujete se na place, na mém place, v mém seriálu, po čtyři sezóny, pozorujete každý režisérský pohyb, a tak se naučíte, co dělat a čeho se zase vyvarovat. Pokud někdo ten seriál zná dobře, tak jsem to já, protože jsem v tom každý den. To, že jsem měl tu možnost si zarežírovat bylo něco úžasného, a jsem za to moc vděčný.Jsou nějaké seriály, na kterých byste chtěl pracovat jako režisér?

Rád bych režíroval filmy na stříbrné plátno. Abych k vám byl upřímný, Angel byl pro mě moc formulkovitý. Naučil jsem se při tom, že člověk musí natočit něco, co je opravdu hodně specifické a co je opravdu hodně nalajnováno dopředu. Navíc, je to seriálové natáčení nekonečné.Když se zjistilo, že se bude Angel rušit, znamenalo to, že se bude konec sezóny nějak radikálně měnit?

Scénáristé se drželi určité osnovy, jak by asi chtěli seriál zakončit originálně, pokud by byla ještě jedna série. Jsem rád, že se toho drželi a že seriál skončil, tak jak skončil. Taky mě potěšilo, jak to dopadlo s mou postavou.Jak se vaše žena Jaime připletla k epizodě 19, Time Bomb?

Byla to jen taková malá příležitost. Říkal jsem si, že by bylo skvělý, kdyby se objevila v seriálu a náš syn by se na nás díval, a viděl by nás dva pohromadě, jak hrajeme proti sobě. Pobavili jsme se při tom. Nešlo o nic vážnýho, byla to je maličká role. (smích)

Buffy+Angel-videjko

29. may 2009 at 17:57 B+A-videa


BtVS/Angel-opening

29. may 2009 at 16:44

Angel-Opening 2season

29. may 2009 at 16:41


Angelův příběh

27. may 2009 at 16:59

Angel-trailer 2x19

27. may 2009 at 16:46 Angel-videa


Anketa č.3

27. may 2009 at 16:30


Buffy-wally

3. may 2009 at 7:07
free image host free image host
I´m fan in:

° link ° ° link ° °link° link°